O mnie

Marta Frankowska-Luty make up artist Ktaków

 

„Piękno jest jednocześnie kształtem czegoś i czegoś zasłoną, drogą i zbłądzeniem z tej drogi”  – Henryk Enzelberg

 

Wizaż jest dla mnie realizacją zainteresowań i talentów: zamiłowanie do sztuki i wyczucie estetyki łączę ze zdolnościami manualnymi, podzielnością uwagi i kreatywnością. Lubię się uczyć, więc bez krygowania się przyznam, że wiedzę o kosmetykach i aktualnych trendach mam szerszą niż niejedna pracownica perfumerii, a zdobywam ją niejako mimochodem, jako „efekt uboczny” pasji.

Najlepiej czuję się w pracy w ludźmi, a spotkanie z klientką traktuję nie tylko jako okazję do zrobienia makijażu, ale także – do słuchania i rozmowy.

Mimo uczęszczania na kursy rysunku i malarstwa zawodową malarką nie zostałam, jednak zajmując się makijażem czuję się artystką. Mało co w życiu daje mi równie wiele radości i satysfakcji.

Zapraszam na makijaż dzienny, wieczorowy, biznesowy, imprezowy lub ślubny na terenie Krakowa i okolic, ale chętnie przyjmę też zlecenia nietypowe. Obsługuję imprezy z udziałem dzieci gdzie starannie, sprawnie i w miłej atmosferze maluję maluchom buzie.

Kilka faktów:

Skończyłam studia historyczne oraz zarządzanie, ale obecnie stawiam na kształcenie wizażowe w różnych odsłonach w krakowskiej szkole Face Art.

Jestem – już od 8 lat – żoną Tomka i dumną mamą pierwszoklasisty – Kuby.

Ciekawostka:

Zazwyczaj, gdy kupię sobie nowy kosmetyk kolorowy, kładę go na półeczce koło łóżka i przed zaśnięciem oglądam jeszcze w świetle lampki nocnej nie mogąc się z nim rozstać…

Zapraszam!

Marta Frankowska-Luty